Today: 24 April 2024 RU UA EN
About Contacts
Become a member of Ukrainian integrated system of technology transfer Publish technological profile
Technologies

New magneto-mechanical devices with high rare earth magnets

Індентифікаційний номер: П15 Offers
Опубліковано: 12 September 2012 Кінцева дата: 06 September 2023
Країна: Україна

Розроблено нові магнітно-механічні пристрої з використанням високоенергетичних рідкісноземельних магнітів: 1. Пристрій з магнітною пружиною (магнітні доводчики, амортизатори, клапана та ін) 2. Свердловинні магнітні вантажопідйомні пристрої (СМВП) для очищення нафтових і газових свердловин від феромагнітного сміття, що необхідно при переході від твердосплавного бурильного інструменту до алмазного, а також для ремонтно-відновлювальних робіт в свердловинах.


Ключові слова:

Рідкоземельні магніти, магнітна пружина, свердловинні підйомні пристрої, магнітний зворотний клапан


Опис пропозиції

Розроблені два пристрої з застосування рідкісноземельних постійних магнітів:
1. Пристрій з магнітною пружиною (магнітні доводчики, амортизатори, клапана та ін)
2. Свердловинні магнітні вантажопідйомні пристрої (СМВП) для очищення нафтових і газових свердловин від феромагнітного сміття, що необхідно при переході від твердосплавного бурильного інструменту до алмазного, а також для ремонтно-відновлювальних робіт в свердловинах.
      Пристрої з магнітною пружиною (магнітні доводчики, амортизатори, клапана, ін).
Розроблено два основних типи магнітних пружин з практично постійним зусиллям втягування-витягування. Оригінальна конструкція магнітної пружини, яку умовно можна назвати «два постійних магніти» дозволяє міняти величину і форму силової характеристики в залежності від конкретного застосування. Досліджено їх силові характеристики і оптимізована конструкція. У конструкції легко реалізується зворотний магнітний клапан, який використовується в нафтових свердловинах.
      На основі магнітних пружин вже розроблені і виготовлені макети дверного доводчика і магнітного клапана.

         Свердловинні магнітні вантажопідйомні пристрої (СМВП)
      Свердловинні вантажопідйомні пристрої (СМВП) дозволяють витягати з забою нафтових і газових свердловин небажані феромагнітні фрагменти (уламки обсадних труб, шарошкових головок, стружку і т.д). Вони захоплюють і міцно утримують феромагнітний сміття. Перевага перед електромагнітами - відсутність електричного струму, який може призвести до вибуху або пожежі.
      Розроблені оригінальні конструкції потужних свердловинних магнітних вантажопідйомних пристроїв з використанням рідкоземельних спечених постійних магнітів, в тому числі і нова конструкція СМВП з регульованим магнітним полем, які дозволяють з більшою ефективністю проводити ремонтно-відновлювальні роботи на аварійних нафтогазових свердловинах.
      Використання в свердловинних магнітних вантажопідйомних пристроях високоенергетичних постійних магнітів покращує їх геометричні, конструктивні і вантажопідйомні характеристики.
      При діаметрі магнітної системи 120мм її вантажопідйомність склала1400 кг при відриві від масивної феромагнітної поверхні.

Тип технології

Конструкція

Iнноваційні аспекти

Інноваційні аспекти та переваги:

1. При однакових зовнішніх діаметрах зусилля втягування витягування нашої пружини на 40% більше, ніж у промисловій магнітної пружини SpringMagTM при однакових зовнішніх діаметрах.

2. Відсутня ділянка із змінним зусиллям втягування. Втягуюче зусилля стає постійним відразу з початком переміщення.

Практичний досвід застосування

- Пройшло успішне випробування на нафтопромислах Азербайджану, - Відновлено роботу двох аварійних свердловин державного підприємства «Азнефть

Поточна стадія: Є результати експериментальних досліджень
Впроваджено
Статус прав інтелектуальної властності:

Умови співпраці:

Тип організації:

Автори пропонують організувати спільне виробництво потужних свердловинних магнітних вантажопідйомних пристроїв для очищення нафтових і газових свердловин від феромагнітного сміття та для ремонтно-відновлювальних робіт в свердловинах.

Регіони: Азія
Країни СНД
Південна Америка
Північна Америка
Східна Європа
Центральна Європа

Copyright (c) ES Ukrtechinform 2017