Today: 12 August 2022 RU UA EN
About Contacts
Become a member of Ukrainian integrated system of technology transfer Publish technological profile

International partnership

Координатор УІСТТ – Укртехінформ,  відповідно до договорів про науково-технічне співробітництво із зарубіжними партнерами, здійснює активний пошук потенційних споживачів української високотехнологічної продукції і сучасних технологій за кордоном.

У мережі УІСТТ клієнтам надаються послуги, спрямовані на розширення міжнародного технологічного співробітництва, за наступними напрямами:

  надання інформаційної підтримки клієнтам УІСТТ про діючі науково-технічні програми та конкурси на підтримку  розвитку інновацій, передачі знань та технологій;

  виявлення та надання інформації зарубіжним партнерам про технологічні пропозиції українських розробників наукової продукції;

–   виявлення технологічних потреб у наукових розробках та нових технологіях українських та зарубіжних підприємств для пошуку релевантних партнерів;

– сприяння у налагодження первинних контактів із зарубіжними партнерами, організаційне та науково-інформаційне забезпечення;

–  організація  проведення переговорів щодо співробітництва та підписання контрактів;

– розповсюдження інформації через мережу УІСТТ про  українські організації, які зацікавлені у міжнародному співробітництві.

Зарубіжні партнери

  1. Цзинаньський парк високотехнологічного співробітництва України та Китаю (провінція Шаньдун, КНР  (Угода про співробітництво від 01.10. 2003 р.)
  2. Управління науки і техніки народного уряду м. Харбіна (КНР), Харбінський центр міжнародних науково-технічних трансферів (Угода про співробітництво від 19.06. 2009 р.)
  3. Департамент науки і техніки провінції Цзілінь,  Центр зовнішнього науково-технічного обміну (Угода про співробітництво від 27.02.2008 р.)
  4. Китайський центр нових і високих технологій, м. Яньтай, провінція Шаньдун, (Меморандум про міжнародне співробітництво від 8.11. 2012 р.)
  5. Національне агентство з наукової і технологічної інформації (NACESTI),  В’єтнам.

 

Нові конкурси на 2013 рік

10 липня 2012 року Європейська Комісія опублікувала нові конкурси на 2013 рік за всіма пріоритетними напрямками Сьомої рамкової програми на Порталі для учасників РП7.

Детальна інформація щодо кожного конкурсу знаходиться на сайті Порталу для учасників - http://ec.europa.eu/research/participants/portal/page/calls.

Copyright (c) ES Ukrtechinform 2017