Сьогодні: 19 квітня 2024 RU UA EN
Про мережу Контакти
Стати учасником Української інтегрованої системи трансферу технологій Як розмістити запит/пропозицію
Технології

Ежектор струменевого млина.

Індентифікаційний номер: Пропозиції
Опубліковано: 17 вересня 2012 Кінцева дата: 06 липня 2023
Країна: Україна

Винахід стосується струменевої техніки, конкретніше – струменевих млинів для розмелу крупнодисперсних матеріалів. Винахід спрямований на вдосконалення ежекторів для розгону й прискорення в розгінних трубках дисперсного матеріалу, у першу чергу, для збільшення терміну роботи розгінних трубок шляхом газодинамічного захисту стінок трубок від абразивного руйнування дисперсним потоком. Новим у запропонованій конструкції ежектора є оригінальні рішення розгінних трубок у вигляді набору легкоз’ємних соплових блоків, установлених в касеті. Іншим новим рішенням є оригінальна конструкція соплового апарату, в якому оптимально розміщені кільцеві сопла, які охоплюють проточний канал розгінної трубки й орієнтовані таким чином, що забезпечують розгін потоку в трубці й ефективний захист стінок розгінних трубок.


Ключові слова:

Ежектор, струмінь, млин, подрібнення, енергетика, гірничо-збагачувальна, хімічна, харчова, галузь.


Опис пропозиції

Нова конструкція вирішує технічну задачу вдосконалення ежектора струменевого млина шляхом застосування нових конструктивних і технологічних рішень, за допомогою яких досягається така організація взаємодії дисперсного потоку в кожній трубці та потоку енергоносія з периферійних сопел трубок, при якій істотно зменшуються або повністю виключаються складові векторів швидкостей потоків енергоносія з сопел, які призводять до руйнування стінок розгінних трубок при одночасному забезпеченні ефективного прискорення дисперсних потоків у трубках.

Створюються умови повного відтиснення газодисперсного потоку від стінок розгінних трубок, виключення абразивного зносу трубок і істотне збільшення ресурсу роботи ежектора при одночасному збільшенні ефективності розгону газодисперсного потоку в трубках та загальної ефективності роботи млина. Крім того, виключається забруднення продуктів розмелу продуктами руйнування стінок розгінних трубок.

Ежектор має корпус з патрубком для введення дисперсного матеріалу для подрібнення, змішувальну камеру, розгінні трубки з розміщеними в поперечних розрізах їх стінок кільцевими соплами, спрямованими під гострим кутом до осі трубок і сполученими своїм входом з колектором газу-енергоносію, кожна з розгінних трубок виконана секціонованою з складених співвісно одна за одною і вставлених в касету окремих замінних секцій з утворенням їх внутрішніми поверхнями проточного каналу розгінних трубок, а зовнішніми поверхнями разом з касетою – форкамер сопел. Кожна з секцій має перший щодо напряму потоку в трубці циліндричний елемент, частково вставлений суміжним кінцем в другий по потоку циліндричний елемент. Суміжні поверхні елементів, обернені одна до одної, зовнішня першого елемента і внутрішня – другого, виконані криволінійними, соплоутворюючими і розміщені на відстані одна від одної таким чином, що вони утворюють кільцевий канал з профілем кільцевого сопла, яке охоплює проточний канал розгінної трубки. При цьому профіль вихідної частини кільцевого сопла визначений кутами розкриття соплоутворюючих поверхонь суміжних елементів і кутами нахилу твірних цих поверхонь до твірної стінок проточного каналу розгінних трубок.

Кути кромок сопел разом з кутами нахилу сопел до осі розгінної трубки вибрані таким чином, що забезпечуються умови: а) відтиснення дисперсної складової газодисперсного потоку (твердих частинок) в кожній розгінній трубці від стінок трубки; б) забезпечується стійкий розгін дисперсного потоку вздовж трубки; в) потоки у розгінних трубках і кільцевих соплах безвідривні.

Тип технології

Конструкція
Матеріал
Процес

Сфера застосування

Подрібнення будь-яких твердих матеріалів. Можна використовувати в енергетиці, гірничо-збагачувальній, хімічній, харчовій та інших галузях промисловості.

Технічні та економічні переваги

Високопродуктивний струменевий млин реалізує високоефективний розмел твердих матеріалів незалежно від їх твердості.

Iнноваційні аспекти

Забезпечується довгострокове використання сопел і розгінних трубок без забруднення матеріалу, що розмелюється, матеріалом сопел ежектора.

Де була представлена технологія

Дослідна експлуатація на заводі залізобетонних конструкцій.

Практичний досвід застосування

Випробування при виготовленні цементу. Велика дисперсність матеріалу, виготовленого з малими витратами енергії дає велику економію використання цементу для досягнення характеристики бетону, виготовленого з цементу за традиційною технологією.

Поточна стадія: Є результати експериментальних досліджень
Статус прав інтелектуальної властності:

Умови співпраці:

Тип організації:

Спільне підприємство, ліцензійна угода.

Регіони: Азія
Африка
Країни СНД
Південна Америка
Північна Америка
Східна Європа
Центральна Європа
Підтримка, що надається при передачі технічного проєкту:

Авторський супровід.


Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017