Сьогодні: 29 березня 2024 RU UA EN
Про мережу Контакти

Публікації

06 березня 2014, 16:16

VIIІ Международная научно-практическая конференция

«Актуальні питання та організаційно-правові засади міжнародного співробітництва у сфері високих технологій»

 
09 червня 2012, 10:33

Огляд Інноваційного Розвитку Республіки Білорусь

В Огляді інноваційного розвитку представлені основні підсумки спільних консультацій, проведених з ініціативи уряду. Публікація містить рекомендації і можливі варіанти дій, спрямованих на стимулювання інноваційної діяльності та підвищення ефективності національної інноваційної системи.

 
04 червня 2012, 09:46

Чи є у розумного шанси стати багатим? Про становлення ринку інтелектуальної власності

Частка інноваційної продукції Росії в загальному обсязі продажів промислової продукції надзвичайно мала - не перевищує 5%. Чому? Досвід переходу до інноваційної економіки в США, Західній Європі, Японії та Китаї показує, що базовою умовою цього переходу є формування ринку інтелектуальної власності. А як цей ринок формується в нашій країні? З цим питанням редакція звернулася до директора Республіканського НДІ інтелектуальної власності, голові Правління корпорації інтелектуальної власності РНИИИС, голови національного технічного комітету «Інтелектуальна власність» (ТК-481), доктору юридичних наук, професору В.Н.Лопатину.

 
03 червня 2012, 21:32

Чому в ангелів два крила

У Москві вперше в Росії відбулося одне з найбільш масштабних міжнародних подій ринку венчурних інвестицій ранній стадії - XII щорічний конгрес Європейської асоціації бізнес-ангелів і вручення VII щорічної премії.

Чим бізнес-ангели відрізняються від інших приватних інвесторів? Тим, що вони усвідомлені серійні інвестори. Є навіть такий вислів: «Одне крило бізнес-ангела - це інвестування, друге - подвижницька діяльність, яка спрямована на «вирощування» тих, хто створює інноваційну систему».

В рамках Першої російської тижня бізнес-ангелів у Нижньому Новгороді пройшов дводенний міжнародний симпозіум з проблем розвитку малого інноваційного підприємництва і ринку венчурних інвестицій ранніх стадій.

 
03 червня 2012, 21:16

Створення інновацій: від експоцентру до венчурних фондів

Дивне виникає почуття, коли заходиш на територію Єреванського науково-дослідницького інституту математичних машин (ЕрНДІММ), більше відомого як інститут Мергеляна. Як колись дівчинка Аліса пройшла крізь дзеркало і опинилася в Задзеркаллі, так і я, пройшовши через прохідну інституту, опинилася ніби на стику двох століть, стоячи однією ногою в радянській епосі, а інший - у часи новітніх технологій. Забуті виробничі приміщення, очерчивающие півколо навпроти центрального корпусу інституту, втрачали відчуття старості на тлі що розташувався у центрі сучасного будинку зі дзеркальною поверхнею, що створює ілюзію невагомості конструкції.

 
14 травня 2012, 12:46

Від «примусу до інновацій» до активного усвідомлення їхньої життєвої необхідності

Від «примусу до інновацій» до активного усвідомлення їхньої життєвої необхідності - саме таким бачать сучасний тренд члени російського Клубу директорів з науки та інновацій (iR&Dclub), повідомила 4 травня прес-служба РВК.

В рамках що пройшла в Казані 25 квітня 2012 VII Венчурної ярмарку з участю iR&D Клубу відбулася секція «R&D у великих компаніях: можливості для малого інноваційного бізнесу», організована ВАТ «РВК» за участю Клубу директорів з науки та інновацій (iR&Dclub).

 

Copyright (c) ДП "Укртехінформ" 2017